Odkazy

Zde najdete zajímavé odkazy na spřátelené poskytovatele ubytování a jiných služeb v našem okolí i mimo něj.

Karlova Studánka je malebné lázeňské městečko, od Vysočiny nedaleko. Dejte si lázeňskou koupel, vyjděte si podél Bílé Opavy na Praděd nebo jen tak relaxujte na místě s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.

O tom, že jsou sportovní aktivity velmi důležité, píše Hana Lang na svém blogu. Hubnutí a sport jde ruku v ruce, a ubytování na Vysočině skýtá pro tuto příležitost skvělé možnosti.

Při odpočinku v naší chalupě také jistě oceníte kvalitní doplňky stravy podporující regeneraci, abyste po konci dovolené byli zase plní síly a připravení na těžké úkoly.

Tip na šikovného dodavatele dveří a vinylových podlah: firma Šujan nabízí otočné dveře do interiéru, dveře zlamovací i atypické.

Máte chuť si zarybařit? Vyřiďte si povolenku u Rybářského spolku MRS2 v Brně, je to k nám nedaleko.

Ubytování Špindlerův mlýn doporučujeme v Resortu Eden Herlíkovice. K dispozici je hotel, apartmány i ubytovna. Vše kousek od sjezdovky, takže na lyžování ideální, ale dají se odtud podnikat i hezké výlety na jaře a v létě.

Ubytovna Liberec Košická – nejlevnější ubytování v Liberci blízko centra města.

Svatby Praha – agentura Startproduction s.r.o. nabízí svatební techniku, pódia, bohatý svatební mobiliář a stany k pronájmu za dostupné ceny. Jsou schopni tento pronájem zajistit nejen v Praze, ale v rámci celé ČR. Jednoznačně skvělá služba.

Agentura Říha nabízí pronájem zábavných atrakcí pro všechny příležitosti: firemní teambuilding, městské slavnosti i Den dětí.

Skvělý tip na řešení parných dnů – odpařovací chladič vzduchu do auta, na chatu, ale klidně i do roubenky 🙂

O 3D skenování krovu historické budovy se můžete dočíst na stránkách Progeo Data. Tato firma se specializuje na zaměření budov pomocí 3D skeneru.