Odkazy

Zde najdete zajímavé odkazy na spřátelené poskytovatele ubytování a jiných služeb v našem okolí i mimo něj.

Ubytování Děčínský Sněžník v Českosaském Švýcarsku nabízí krásná Chaloupka Sněžník s řadou doprovodných aktivit a instruktorskou podporou zdarma.

Karlova Studánka je malebné lázeňské městečko, od Vysočiny nedaleko. Dejte si lázeňskou koupel, vyjděte si podél Bílé Opavy na Praděd nebo jen tak relaxujte na místě s nejčistším vzduchem ve střední Evropě.

O tom, že jsou sportovní aktivity velmi důležité, píše Hana Lang na svém blogu. Hubnutí a sport jde ruku v ruce, a ubytování na Vysočině skýtá pro tuto příležitost skvělé možnosti.

Při odpočinku v naší chalupě také jistě oceníte kvalitní doplňky stravy podporující regeneraci, abyste po konci dovolené byli zase plní síly a připravení na těžké úkoly.

Tip na šikovného dodavatele dveří a vinylových podlah: firma Šujan nabízí otočné dveře do interiéru, dveře zlamovací i atypické.

Ubytování Špindlerův mlýn doporučujeme v Resortu Eden Herlíkovice. K dispozici je hotel, apartmány i ubytovna. Vše kousek od sjezdovky, takže na lyžování ideální, ale dají se odtud podnikat i hezké výlety na jaře a v létě.

Ubytovna Liberec Košická – nejlevnější ubytování v Liberci blízko centra města.

Svatby Praha – agentura Startproduction s.r.o. nabízí svatební techniku, pódia, bohatý svatební mobiliář a stany k pronájmu za dostupné ceny. Jsou schopni tento pronájem zajistit nejen v Praze, ale v rámci celé ČR. Jednoznačně skvělá služba.

Agentura Říha nabízí pronájem zábavných atrakcí pro všechny příležitosti: firemní teambuilding, městské slavnosti i Den dětí.

Skvělý tip na řešení parných dnů – odpařovací chladič vzduchu do auta, na chatu, ale klidně i do roubenky 🙂

O 3D skenování krovu historické budovy se můžete dočíst na stránkách Progeo Data. Tato firma se specializuje na zaměření budov pomocí 3D skeneru.

Přírodní ekologický gril CasusGrill se skvěle hodí nejen na grilovačku na Vysočině. Skvělý parťák na výlety. Nakoupíte i na grilrazdva.cz.

Koloběžky Olomouc – vyberte si krásnou moderní koloběžku přesně pro vás.

Řešíte problémy s financováním nemovitostí? Obraťte se na firmu Bydlím doma, která nabízí spoustu možností.

Hodně chalup a starých roubenek má v ČR ještě eternitovou střechu. Nechte likvidaci azbestové střechy na profesionálech z firmy Removal.

Chystáte se na rekonstrukci chalupy, chaty nebo domu? Doporučujeme navštívit stavebniny a železářství Mafila Stav v Uničově.

Spolek Probonum za vás vyřídí odškodnění po dopravní nehodě a i po pracovních úrazech a dalších zranění.

Topagri s.r.o. je společnost, která se zabývá dovozem a prodejem zemědělské, lesní a komunální techniky různých značek, jako jsou Valtra, Pfanzelt, Samson, Keltec a další. Sídlo firmy je v Berouně, ale má síť smluvních partnerů po celé České republice. Firma byla založena v roce 2006 a má bohaté zkušenosti a profesionální tým.